вівторок, 1 вересня 2020 р.

ЗІ СВЯТОМ 1 ВЕРЕСНЯ!

 З СВЯТОМ 1 ВЕРЕСНЯ!


1 ВЕРЕСНЯ  - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та  хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання і кожне людське серце, хвилюючись відгукнеться на заклик першого дзвінка! У цей день зі щирого серця хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!
Побажання першокласникам від першої вчительки!
  Мій дорогий перший клас! Цей день - велике свято не тільки для вас, але й для мене також! Ваші щирі посмішки, очі з іскоками цікавості дають мені велику надію, що наш шлях буде повним добрих пригод та досягнень!
 Ваші батьки з любов'ю виховували вас вдома. Прийшовши до школи, ця любов буде тільки зростати: моє серце вже чує кожне ваше серденько, бо ми стаємо однією великою родиною! Ви скоро відчуєте тепло та підтримку ваших шкільних друзів та старших товаришів!
    Я допоможу вам відкрити нові вміння, знання, навички, та ви зрозумієте, що кожен з вас може бути трішки чарівником, якому підкориться багато наук та нових відкриттів!
  Життя у нашому класі будуть завжди охороняти доброзичливі феї: дружба, взаємоповага та щира допомога. Кожний з вас, ніби особливий вогник, об'єднавши які разом ми створимо велике тепле сяйво, наш перший дружній клас! Вітаю вас, мої любі! Успіхів вам у найяскравішій пригоді життя!

Немає коментарів:

Дописати коментар