середа, 17 травня 2023 р.

До Дня вишиванки


      Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного свята.    

     Вишиванка - це чудова річ, створена з любов'ю та розумінням української культури. Це не тільки одяг, але і символ національної гідності та ідентичності українців. Вишиванки можуть бути дуже різними за своїм виглядом та символікою, що саме робить їх такими унікальними і показує розмаїття української культури. Ми дуже пишаємося нашою традицією вишивки та носінням вишиванок, і вважаємо, що це є частиною нашої національної спадщини, яку потрібно берегти і передавати наступним поколінням.

     Нині в День вишиванки школярі, студенти та дорослі одягають вишиванку та йдуть в ній у звичних справах. Разом із тим, це свято має глибокий зміст. По всьому світу об’єднуються українці в одній ідеї та показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код. 

   Саме цього дня учні нашого класу одягнули вишиванку, щоб показати красу нашої Батьківщини.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар