вівторок, 7 травня 2024 р.

8 травня -День пам'яті та примирення

 

      
    8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.

     Сьогодні на ранковій зустрічі провела бесіду, яка присвячена Дню пам'яті та примирення. Діти дізналися про історичні факти.Друга світова війна, яка тривала з 1939 до 1945 року, була одним із найкривавіших та найбільших збройних конфліктів в історії людства. Участь у ній брали понад 60 держав. Бойовими діями були охоплені Європа та Східна Азія, Африка й Близький Схід, Атлантика і Тихий океан. Загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. Україна була одним з основних полів битв Другої світової війни, і простором, де тоталітарні режими – нацистський і радянський – вчиняли масові злочини.

      Відзначати День памʼяті та примирення 8 травня – європейська традиція памʼятання про Другу світову війну, яку українська держава послідовно впроваджує після Революції гідності. Це означає, що ми вшановуємо всіх, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв, беремо до уваги всі аспекти війни, акцентуємо на її людському вимірі та завданих стражданнях.З 2014 року символом памʼяті про Другу світову війну є червоний мак. 

       Діти вшанували пам'ять загиблих військових та мирних людей! Слава Героям!


💔


Немає коментарів:

Дописати коментар